HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


2002 yılında Çorum Sanayi Sitesinde 150m2lik bir işletmede Yalçın Hidrolik – Alattin YALÇIN olarak başlayan iş hayatımız günümüze kadar uzanmaktadır. Şu anda toplam alanımız 4000m2 civarında olup halen Çorum Organize Sanayi Bölgesindeki yeni fabrikamızda hizmet vermektedir. Yalçın Hidrolik olarak 2002 yılından günümüze dek edinmiş olduğu tecrübesiyle toz saman paketleme makinası, çeltik kabuğu paketleme makinası ,elektrik üretim santrallerindeki hidrolik sistemler, hidrolik yük asansörleri, özel kaldırma platfromları, paketleme sistemleri, traktör kepçe imalatı, hidrolik sistemler, hidrolik ürünler, özel amaçlı hidrolik makine üretiminde, pnömatik sistemlerde modern tezgah ve donanımla yurt içi ve yurt dışı olmak üzere sektörde müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır. Firmamız, müşteri ve kalite odaklı bakış açısıyla ürün çeşitliliği ve müşteri sayısını sürekli arttırmakta ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde vazgeçilmez bir işletme anlayışını ortaya koymak. Kurumsal gelişimimizi bireysel gelişimlerle birleştirerek kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak.

Vizyonumuz

Sektörümüzde önümüzdeki dönemde ülkemizin adını uluslalarası pazarlarda en üstlere çıkarmak. İnsana ve topluma saygı, çevreye saygı, ürüne saygı, emeğe saygı ilkelerini hedef alarak dünyanın en kaliteli markaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.
+90 532 352 30 24
Open chat
Nasıl Yarımcı Olalım?